כניסה X

כתובת דואר אלקטרוני:
סיסמא:
האם שכחת את סיסמתך?

הרשמה X


הרשמה כצופה
באמצעות חשבון צופה תהיה לך גישה מלאה לכל תכני ליגת ההשקעות כולל טבלאות הליגה ומשתתפיה. על מנת להשתתף בליגה ניתן בעתיד לשדרג לחשבון שחקן.

הרשמה כשחקן
באמצעות חשבון שחקן תהיה לך גישה מלאה לכל תכני ליגת ההשקעות כולל טבלאות הליגה, משתתפיה וכן אפשרות להירשם ולהשתתף בליגה בעצמך!

שחזור סיסמא X


הכנס את כתובת המייל שאיתה נרשמת לאתר

* כתובת דואר אלקטרוני:

צור קשרמעוניין שניצור עמך קשר?

logo.png

 

  info@investor-league.com

...
אין באמור לעיל הצעה או ייעוץ לרכישה ו/או מכירה ו/או החזקה של ניירות הערך ו/או נכסים פיננסיים כלשהם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. המידע המופיע באתר זה אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע זה או אחר, וכן אינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו והדעות האמורות בו עשויות להשתנות ללא כל מתן הודעה נוספת. החברה אינה אחראית בכל צורה  שהיא לנזק ו/או הפסד שייגרם משימוש במידע זה. החברה אינה מפוקחת ואינה בעלת רישיון מכח חוק ניירות ערך, תשכ"ח- 1986 או חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, שיווק השקעות או ניהול תיקי השקעות, התשנ"ה- 1995. התחרות או פעולות המסחר המבוצעות בה או תוצאותיה אינן מהוות ייעוץ או ניהול תיקי השקעות ואינן מהוות תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אין לראות בשום פעילות בתחרות או פרסום פעולות המסחר שמבצעים משתתפים במסגרתה משום המלצה או עצה לפעילות כלשהי בניירות ערך או בנכס פיננסי אחר כלשהו. כל משתתף בתחרות מצהיר כי אין לו עניין אישי בפעולות ההשקעה (מכירה או קנייה) המבוצעות במסגרת התחרות. התחרות אינה מיועדת לבעלי רישיון על פי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, שיווק השקעות או ניהול תיקי השקעות, התשנ"ה- 1995.

 


סגור X
סגור X